Ekol Halı Yıkama

Yahya Kaptan - Alikahya - Yuvam Akarca Halı Yıkama

HİZMETLERİMİZ

Eğitimli elemanları ve hızlı çalışma sistemi ile 7 gün hizmet veren EKOL Halı Yıkama daima verdiği hizmetler ile ön plana çıkmayı başarmıştır.
 
Kocaeli halkını sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan halı temizliğini uygun ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas alınmıştır.
 
Halı,Kilim ve Textil Ürünleri temizleme bir uzmanlık işidir. İşlem süreci halınızın personelimiz tarafından evinizden ya da iş yerinizden alınması ile başlar, alınan bu halılar öncelikle bir durum tespiti ve incelemeden geçirilir, bu inceleme neticesinde halının cinsi hammaddesi imalat şekli kullanılan boyaların türü akıtma yapıp yapmayacağı yıpranma derecesi ve yırtılma riski, alanında uzman personelimiz tarafından özenle tespit edilerek en uygun temizleme yöntemleri seçilir.
 
Bu değerlendirme sonucunda gereken işlemler, yıkama fabrikamızda deneyimli personelimiz tarafından uygulanır.gerekli işlemden geçen ve kalite kontrolü yapılan halılar ambalajlanarak siz değerli müşterilerimize sevk edilir.