Faaliyet hayatına 2008 yılında başlayan EKOL Halı Yıkama ilkeli ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak bugüne kadar siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikçilik anlayışıyla sektörde her zaman öncü olmayı başarmış olan EKOL Halı Yıkama en son teknoloji ile donattığı makine parkıyla her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

A. MİSYONUMUZ; Müşterilerimizin memnuyetini sağlayarak halılarınızın daha uzun ömürlü olması ve başta küçük çocuklarımız olmak üzere ailedeki tüm bireylerin halılar ile yaptığı temas esnasında deterjan türü kimyevi maddeler ile diğer kansorejen ve alerjik materyallerden orumaktır.

Müşterilerimizin sağlığı bizim referansımız ve geleceğimizdir. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet müşteri memnuniyetini artırmakta olup bu da firmamız için geri dönüşüm oluşturmaktadır. Bu bilinçle  sektördeki yenilikleri sürekli takipderek sunulan hizmetlerde sağlıklı ürünler  tüketilmeye azami dikkat gösterilmektedir.

    B. VİZYONUMUZ; 1. Müşterilerimize daha hijyen ve sağlıklı hizmet sunmak.

                                    2. Yaptığımız hizmet karşılığında aldığımız ücreti hak etmiş olmak.

                                    3.Teslim aldığımız halılarınızı  kir ve kullanma neticesinde oluşan lekelerden arındırılmış olarak temiz ve hijyenik bir şekilde sunmak.

                                    4. Kalite referansımız müşteri memnuniyeti esaslı ve devamlı müşteri olmanızı sağlamakla oluşmaktadır.

                                    5. Müşterilerle ile ilgili ana düşüncemiz sürekliliğinizi ve samimiyetinizi kazanmaktır.

                                    6. Asıl vizyonumuz; sizlere verdiğimiz hizmetler sonucu kesin müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu bağlamda; firma çalışanlarımızın mutlu olmasını ve yaptığı hizmetten dolayı gurur duymasını sağlamaktır.Retro jordans for sale, Cheap foamposites, Cheap foamposites, jordan retro 5, cheap jordans for sale, foamposites For Sale, jordan retro 12, jordan retro 11, Cheap jordans for sale, jordans for cheap, jordan retro 11 legend blue, retro 12 jordans, jordan retro 13, jordan retro 9, cheap soccer jerseys, Canada Goose sale, cheap jordans, cheap jordan 12