• Temizlikte Dev Adım !!

  Ekol Halı Yıkama Merkezinde,Halılarınız İlk Gün ki Gibi Temiz,Textil Ürünleriniz Pırıl Pırıl Olacak

 • Temizlik'te Dahiyiz
  EYM-30
  EYM-30 Model Makinelerimizle Yorgan,Battaniye ve Textil Ürünleri Temizliğinde Dev Bir Çığır Açtık
 • Ahtapot Halı Yıkama Makinesi
  Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi

  Tam Otomatik Ahtapot Halı Yıkama Makinelerimiz le Halılarınız Pırıl Pırıl Olacak

HALI YIKAMA

Halılarınız profesyonel olmayan halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde yapılan temizlik işlemlerinde bilinçsiz şekilde kullanılan temizlik ürünleri sonucu hem sağlığınız hem de ev tekstil ürünleri, mobilya grubu eşyalar ile halılarınız ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Detay

KOLTUK YIKAMA

Koltuklar iki şekilde yerinde veya firmaya getirilerek yıkanmaktadır. Ev ortamında gerekli malzemeler götürülerek ilk önce lekelere müdahale yapılırak makina ile yıkanmaktadır. Yıkama işi bittikten sonra tekrar bir seferdaha durulama yapılarak koltukların temizliği kontrol edilmektedir.

Detay

EV VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

Ev ve işyeri temizliği için teknik donanım ve işinde uzman elamanlarımız mevcuttur. Alınan şiparişler en geç bir gün sonraya planlanmktadır. Fiatlandırma temizlik yapılacak yerde önceden yapılaacak keşif sonucu belirlenmektedir.

Detay

OTO KUAFÖRLÜĞÜ

Oto kuaförlüğünde iç,dış ve detaylı temizlik hizmeti vermekteyiz.. Araçlarımız dış ve iç temizliğinde ilk aşamada kuru hava kullanılarak tüm ayrıntılı yerlerdeki (özellikle süpürge ucu elin girmeyeceği nokatalr)i toz ,kıl, sigara külü vb.

Detay
kocaeli masaj salonu

samsun masaj salonları masaj salonları

referanslar

Retro jordans for sale, Cheap foamposites, Cheap foamposites, jordan retro 5, cheap jordans for sale, foamposites For Sale, jordan retro 12, jordan retro 11, Cheap jordans for sale, jordans for cheap, jordan retro 11 legend blue, retro 12 jordans, jordan retro 13, jordan retro 9, cheap soccer jerseys, Canada Goose sale, cheap jordans, cheap jordan 12